KONKURS – LOGO POLIKLINIKI UCMW Kraków – KONKURS

Drodzy Studenci! Zapraszamy do udziału w konkursie na logo i paletę barw Uniwersyteckiej Polikliniki Weterynaryjnej w Rząsce. Zaprojektuj i przyślij nam swój projekt.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres  ucmwlogo@gmail.com do 30.01.2022.
Jury konkursu w składzie:
  • dr hab. Izabela Krakowska, prof. UR,
  • dr hab. Roman Aleksiewicz, prof.UR,
  • mgr. Tomasz Szanser,
  • dr n. Grzegorz Ramisz,
do dnia 1.03.2022 wyłoni zwycięzcę konkursu.
Szczegóły znajdziesz w regulaminie poniżej:
  •  Logo powinno charakteryzować się prostą kompozycją, umożliwiającą łatwe przeniesienie na materiały promocyjne, budzić pozytywne skojarzenia oraz podkreślać referencyjny profil Uniwersyteckiej Polikliniki Weterynaryjnej.
  • Nagrody
    Dla laureata konkursu przewidziana jest nagroda w postaci udziału w kolejnej edycji Międzynarodowej Konferencji Radiologiczno Chirurgicznej oraz nagrody niespodzianki.
Warunki uczestnictwa w Konkursie:
  • Konkurs skierowany jest do studentów kierunku weterynaria na UCMW w Krakowie.
  • Każdy uczestnik może przesłać do (3 propozycji logotypów i 3 propozycji palet barw).
  • Logo należy przesłać w wersji elektronicznej w formacie wektorowym (CDR, PDF, EPS) oraz w formatach graficznych (JPG).
  • Wszystkie pliki muszą być zapisane w rozdzielczości minimum 300 dpi tak aby dopuszczać możliwość zmiany skali bez straty jakości i proporcji.

Wraz z logotypem należy przesłać:

1. Oświadczenie uczestnika potwierdzające, że projekt/utwór jest wynikiem jego indywidualnej twórczości oraz że uczestnik posiada pełnię praw autorskich do projektu/utworu.
  2. Zgodę na przetwarzanie na potrzeby postępowania konkursowego danych osobowych.