International Veterinary Students' Surgical Conference IVSSC! (20-21.04.2024)

04.04.2024

W dniach 20-21.04.2024 Zapraszamy na drugą edycję International Veterinary Students' Surgical Conference IVSSC!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „20-21 KWIETNIA 2024 KRAKÓW 20-21 APRIL 2024 CRACOW V IVSSC INTERNATIONAL VETERINARY STUDENTS' SURGICAL CONFERENCE UNIWERSYTECKIE CENTRUM MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ Uniwersytet Rolniczy m. Hugona Kołłątaja wKrakowie SAMORZĄD STUDENTÓW Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej”Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „20-21 KWIETNIA 2024 KRAKÓW 20-21 APRIL 2024 CRACOW V IVSSC INTERNATIONAL VETERINARY STUDENTS' SURGICAL CONFERENCE UNIWERSYTECKIE CENTRUM MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ Uniwersytet Rolniczy m. Hugona Kołłątaja wKrakowie SAMORZĄD STUDENTÓW Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej”

Miejsce: Uniwersytecka Poliklinika Weterynaryjna

Czas trwania: 2 dni

W ramach Konferencji planujemy:

1. Wykłady wybitnych specjalistów z Polski i z zagranicy m.in. lekarza z certyfikatami American College of Veterinary Emergency Critical Care

2. Sekcję studencką, gdzie będzie można zaprezentować swoją publikację, poster lub case study

3. Warsztaty prowadzone przez doświadczonych lekarzy weterynarii

Konferencja odbędzie się stacjonarnie na terenie Krakowa w dniach 20-21 kwietnia 2024

Szczegóły wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1575352376649243/?ref=newsfeed

Zapraszamy do obserwacji naszego wydarzenia i publikowanych w nim szczegółów! Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu na Instagramie @samorzadstudentow_ucmw oraz @ivssconference